To kolejną książkę Wydawnictwa Asian Century z serii Biblioteki Jedwabnego Szlaku. Tym razem to długo oczekiwane kompendium wiedzy o Korei Północnej autorstwa senior fellow CSPA dr. Nicolasa Levi, pomysłodawca portalu pukhan.pl.

Książka Nic nie wiem o Korei Północnej jest pierwszym kompendium wiedzy o Korei Północnej w języku polskim. Jest to szósta pozycja o Półwyspie Koreańskim autorstwa Nicolasa Levi. Książka jest podzielona na osiem części i omawia zagadnienie polityczne, ekonomiczne, kulturalne oraz życie codzienne obywatela Korei Północnej w zmieniającym się otoczeniu. Wątek Polski nie został pominięty, ponieważ obszerny rozdział dotyczy powiązań między Koreą Północną a Polską. Z książki dowiemy się m.in. dlaczego społeczeństwo północnokoreańskie popiera Kim Dzong-una, dlaczego coraz więcej uchodźców północnokoreańskich chce powrócić do ojczyzny oraz tego jakie potrawy były serwowane w restauracji polskiej w Pjongjangu.

To wydanie jest najbardziej kompletnym źródłem wiedzy o Korei Północnej, zawierającym nie tylko rzetelny i współczesny obraz Korei Północnej w oparciu o nieopublikowane materiały w języku polskim, ale także przegląd instytucji północnokoreańskich współpracujących z zagranicą. Celem jest udowodnienie, że Korea Północna jest daleka od bycia izolowanym państwem, tak jak jest przedstawiona w polskich i zachodnich mediach mainstreamowych, lecz jest krajem dbającym przede wszystkim o swój interes, nie zawsze przestrzegając zasad funkcjonowania współczesnego i wolnego świata.

Książkę można kupić na dwa sposoby:

  • Za pośrednictwem serwisu Tpay:

35,90 PLN (odbiór osobisty w Warszawie po premierze) KUP TERAZ

45,90 PLN (wysyłka na wskazany adres) KUP TERAZ

  • Dokonując wpłaty 35,90 PLN (odbiór osobisty w Warszawie) lub 45,90 PLN (wysyłka) na konto:

Wydawnictwo Asian Century, ul. Konwiktorska 7/4, 00-216 Warszawa
13 1030 0019 0109 8503 0015 3105

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Koreą Północną do składania zamówień na adres wydawnictwo.asiancentury@gmail.com. Możliwe jest zarówno uzyskanie egzemplarza z autografem autora, jak i dedykacją osobistą!