1)  Zbieranie informacji o użytkownikach

1.1 Użytkownik rejestrując się na forum pukhan.pl lub pisząc komentarze, musi zaakceptować politykę prywatności.
1.2 Użytkownik serwisu udostępnia swoje dane w dwóch przypadkach: rejestracji na forum oraz dodając komentarze w serwisie.
1.3 pukhan.pl dba o dane użytkowników. Nie są one udostępniane osobom trzecim. Jedynym odstępstwem od tego punktu może być udostępnienie na żądanie organów ścigania.
1.4 Forum pukhan.pl zbiera następujące informacje o użytkowniku: adres e-mail, login, hasło, datę rejestracji i adres IP (z którego użytkownik się rejestrował oraz z którego przegląda forum). Reszta informacji jest podawana na życzenie użytkownika (strona www/numery komunikatorów/sygnatura/miejsce pobytu).
1.5 Portal pukhan.pl zbiera następujące informacje o użytkowniku: adres e-mail, login, obrazek w profilu, lokację oraz inne dane ułatwiające kontakt (np. komunikatory)
1.6 Użytkownik ma prawdo do skasowania lub zmiany informacji. Skasowanie konta lub komentarzy odbywa się po wysłaniu informacji do administracji (np. przez formularz kontaktowy lub na forum).

2)  Informacje techniczne

2.1 Hasła na forum są szyfrowane jednym ze znanych algorytmów szyfrowania jednostronnego z dodatkowymi zabezpieczeniami. W przypadku kradzieży bazy użytkowników pukhan.pl powinny być bezpieczne, jednak zaleca się jak najszybszą zmianę. Administracja serwisu o włamaniu powinna poinformować społeczność w ciągu 24h jeśli posiada pewne informacje o takim wypadku.
2.2 Forum pukhan.pl wysyła do użytkownika tzw. „ciasteczka” w których zapisane są informacje identyfikujące użytkownika. W przypadku gdy użytkownik ich nie akceptuje nie ma możliwości logowania się na forum.
2.3 Portal pukhan.pl wykorzystuje także inne informacje o użytkownikach korzystając z programu statystyk Google Analytics (takie jak: przeglądarka, rozdzielczość, system, ilość odwiedzonych podstron czy czas pobytu na witrynie. Informacje te są wykorzystywane tylko w celach statystycznych i nie ma możliwości otrzymania informacji o pojedynczym użytkowniku.
2.4 Nikt z administracji lub redakcji nigdy nie będzie prosił Cię o podanie hasła. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji natychmiastowo skontaktuj się z nami i zmień hasło na forum pukhan.pl i na innych stronach w Internecie, o ile jest takie samo.

3)  Informacje od administracji, korespondencja e-mail

3.1 pukhan.pl domyślnie nie wysyła do użytkowników wiadomości, tj. reklam, życzeń, komunikatów systemowych (wyjątkiem są informacje o wykonanych czynnościach, jak zmiana hasła).
3.2 W przypadku otrzymania wiadomości tego typu bez zgody należy zgłosić ten fakt niezwłocznie.
3.3 Jedynym odstępstwem od tej sytuacji mogą być informacje o założeniu konta lub zagrożeniu bezpieczeństwa danych.

4) Kontakt

4.1 Każdy z użytkowników serwisu i forum pukhan.pl ma prawdo do kontaktu z administracją i redakcją.
4.2 Do kontaktu służą formularz e-mail lub prywatna wiadomość na forum.